DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21762900,40%
İstanbul
28°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli ara bitti; Türkiye’de futbol dönüyor

Milli ara bitti; Türkiye’de futbol dönüyor

Milli aranın bitmesinin ardından Türkiye'de profesyonel futbol liglerinde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

ABONE OL
30 Eylül 2022 13:05
Milli ara bitti; Türkiye’de futbol dönüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Futbolda Süper Lig’e sekizinci, 1. ve 2. Lig’e yedinci, 3. Lig’e de beşinci hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig 1 Ekim Cumartesi: 14.30 Kasımpaşa-Gaziantep FK (Recep Tayyip Erdoğan) 17.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Eryaman) 17.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana) 2 Ekim Pazar: 14.30 Corendon Alanyaspor-Bitexen Giresunspor (Kırbıyık Holding) 14.30 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (4 Eylül) 17.00 Arabam.com Konyaspor-HangiKredi Ümraniyespor (Medaş Konya Büyükşehir) 20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park) 3 Ekim Pazartesi: 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Atatürk Olimpiyat) Spor Toto 1. Lig 1 Ekim Cumartesi: 13.30 Pendikspor-Göztepe (Pendik) 16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli) 19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi) 2 Ekim Pazar: 13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap) 13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk) 19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 3 Ekim Pazartesi: 20.00 Erzurumspor FK-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 1 Ekim Cumartesi: 15.30 Somaspor-Tarsus İdman Yurdu (Soma Atatürk) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-İnegölspor (Vefa) 15.30 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Ankaraspor (Nazilli İlçe) 19.00 Batman Petrolspor-Sivas Belediyespor (Batman Yenişehir) 19.00 Menemen FK-Bitexen Düzcespor (Menemen İlçe) 19.00 Şanlıurfaspor-Bayburt Özel İdare (11 Nisan) 19.00 Bursaspor-Esenler Erokspor (Bursa Büyükşehir) 19.00 Isparta 32 Spor-Anagold 24 Erzincanspor (Isparta Atatürk) 19.00 Hes İlaç Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)  Kırmızı Grup: 1 Ekim Cumartesi: 15.00 GMG Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Ankara Demirspor-Pazarspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Serik Belediyespor-Bucaspor 1928 (Serik İsmail Oğan) 15.00 Kırşehir FK-Uşakspor (Kırşehir Ahi) 15.30 Kocaelispor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Darıca İlçe) 15.30 Sarıyerspor-Weecoins Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş) 16.00 TECO Karacabey Belediyespor-Adıyaman FK (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 19.00 İskenderunspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Yeni Hatay) 19.00 Diyarbekirspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: 2 Ekim Pazar: 14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Eskişehirspor (Faruk Çelik) 14.30 Entegre Solar Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Hacettepe 1945-Karşıyaka (Çubuk) 15.00 1922 Konyaspor-Yomraspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Nevşehir Belediyespor-BC Group Ağrı 1970 (3 Nolu Çim Saha) 15.30 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Belediye Derincespor Doğal Çim) 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-1954 Kelkit Belediyespor (Şile) 15.30 Edirnespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım) 15.30 Belediye Kütahyaspor-52 Orduspor FK (Dumlupınar) 2. Grup: 2 Ekim Pazar: 14.30 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Of İlçe) 14.30 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Amberçay Eynesil Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Alagöz Holding Iğdır FK-Elazığ Karakoçan FK (Iğdır İlçe) 15.00 Karaman FK-Armoni Alanya Kestelspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Ayvalıkgücü Belediyespor (Başpınar) 15.30 Bayrampaşaspor-Bulvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.30 Kuşadasıspor-Ergene Velimeşespor (Kuşadası Özer Türk) 19.00 Orduspor 1967-Darıca Gençlerbirliği (Yeni Ordu) 3 Grup: 2 Ekim Pazar: 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dağılgan) 14.30 Fatsa Belediyespor-Güneş Holding Çankaya FK (Fatsa İlçe) 14.30 Muş 1984 Muşspor-Niğde Anadolu FK (Muş Şehir) 14.30 Malatya Arguvanspor-Efeler 09 Spor FK (Yeşiltepe) 14.30 Artvin Hopaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Hopa İlçe) 15.00 Kepez Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Kepez Hasan Doğan) 15.30 Bursa Yıldırımspor-Merkür Holding Erbaaspor (Minareli Çavuş) 15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.30 Akhisarspor-Osmaniyespor FK (Spor Toto Akhisar) SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.